Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 30.06.2021 09:53

Фото без опису29 червня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради. Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, сімейне виховання, всебічний розвиток, соціальний захист та захист її житлових, майнових прав, комісією розглянуто три питання, які попередньо були детально опрацьовані. Обговорено питання про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків, про надання дозволу на укладення договору іпотеки житла, право користування яким матиме малолітня дитина та про взяття родити під соціальний супровід. Було заслухано представників сторін заявників та з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту дітей згідно чинного законодавства.