Привітання селищного голови Дмитра Такаджи з Днем податківця України.

Дата: 01.07.2021 23:45

Фото без описуШановні податківці та ветерани податкової служби Сірогозщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем податківця України!

Одне з головних і важливих завдань вашої професійної діяльності – це поповнення бюджетів усіх рівнів. І від професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості податківців залежить зростання податкових надходжень в громаді, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури.

Високо ціную сумлінне ставлення наших податківців до своїх обов'язків, роботу із забезпечення стійкого зростання надходжень податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності населення.

Дякую всім, хто щоденно демонструє високий професіоналізм та відданість справі. Особливо хочу відзначити роль ветеранів податкової служби, безцінний досвід яких є важливим для успішного її розвитку.

Переконаний, що ви і надалі успішно будете виконувати покладені на податкову службу завдання і самовіддано працювати задля розвитку Сірогозщини та України.

Бажаю вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.

З повагою селищний голова                        Дмитро Такаджи