Юні футболісти Сірогозщини отримали нагороди від Херсонської обласної асоціації футболу за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті Херсонської області з футболу у Першій лізі серед команд юнаків 2007 року народження (U-14) сезону 2020/21 року.

Дата: 04.07.2021 13:56

Вчора, 03 липня, на стадіоні «Скіф» голова Генічеської районної асоціації футболу, член виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу Юрій Сердюк вручив гравцям команди «Тарпан» нагороди від Херсонської обласної асоціації футболу за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті Херсонської області з футболу у Першій лізі серед команд юнаків 2007 року народження (U-14) сезону 2020/21 року.

Звертаючись до юних спортсменів Юрій Сердюк сказав, що на фоні чемпіонів області з футзалу 2018 року та чемпіонів футболу області по І лізі Чемпіонату області тепер Сірогозщина має срібних призерів. Він відзначив, що результати роботи обласної та районної асоціацій футболу з розвитку спортивної інфраструктури і підтримка місцевою владою далися взнаки, наслідком чого є сьогоднішній результат наших спортсменів, які будуть творити майбутню футбольну історію Сірогозшину.

Гравцям команди «Тарпан», а саме:  Бородатову Олексію (молодшому) (капітану команди); Ковтонюку Івану; Матрьохіну Сергію; Барилу Сергію; Шмайді Івану; Бєляєву Денису; Івасенку Кирилу; Сидоренку Данилу; Гострому Кірілу; Шаманському Максиму; Фісу Дмитру; Кібкі Тимуру; Пірогу Денису; Пірогу Владиславу; Нечаєву Михайлу; Рудніку Іллі були вручені пам’ятні медалі та грамоти Херсонської обласної асоціації футболу.

Також команді та тренеру команди  Олегу Гладуну вручили Диплом та головний приз – кубок.

Вітаємо гравців команди «Тарпан» та тренера команди за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті Херсонської області з футболу в Першій лізі серед команд юнаків 2007 року народження (U-14) сезону 2020/21 року та з отриманими нагородами. Дякуємо за належне представлення громади на обласному рівні. Сірогозщина пишається вами. За вами спортивне майбутнє нашого краю.

Бажаємо нових здобутків та перемог у спорті і навчанні.