“Мобільний офіс” вперше виїхав для надання адміністративної послуги

Дата: 06.07.2021 08:00

Фото без описуЗ метою надання мешканцям нашої громади якісних та доступних адміністративних послуг, відділ ЦНАП Нижньосірогозької селищної ради вперше виїхав за місцем проживання заявника для надання адміністративної послуги з використанням Кейсу «Мобільний офіс».

Це особливий варіант організації надання послуг, коли адміністратор ЦНАП обслуговує окремі категорії громадян за місцем проживання.

05 липня 2021 року, за допомогою Кейсу «Мобільний офіс», вперше була надана адміністративна послуга мешканцю смт Нижні Сірогози, який за станом здоров’я не зміг особисто звернутися до ЦНАПу. Послугу з реєстрації місця проживання надавала начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Алевтина ГОЛТАЄВА.

Заявники відмітили простоту, доступність та швидкість отримання послуги та висловили свою подяку.

Фото без опису

Програмне забезпечення мобільної валізи дозволяє адміністратору на виїзді так само легко і зручно проводити прийом громадян, як і у приміщенні ЦНАП.

Це повноцінне робоче місце із доступом до державних реєстрів.

Також нагадаємо:

− мобільний адміністратор обслуговує жителів Нижньосірогозької селищної територіальної громади, які за віком або за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП;

− прийом заявок проводиться протягом тижня;

− виїзд здійснюється на автомобілі;

− для виклику мобільного адміністратора додому необхідно попередньо звернутись до ЦНАП для узгодження часу виїзду та необхідного пакету документів.

Зробити це може хтось із рідних, особа за довіреністю, соціальний працівник (якщо людина одинока), або навіть сусід!

Додаткову консультацію з приводу виїзду мобільного адміністратора додому, а також щодо усіх послуг, які надаються у ЦНАП, можна отримати за зручним телефонним номером: 0992504071.