На вулиці Незалежності, біля закладу дошкільної освіти, встановлено пристрої примусового зниження швидкості руху автомобілів - "лежачі поліцейські".

Дата: 09.07.2021 14:25

Фото без описуВулиця Незалежності є центральною, тож рух транспорту тут досить жвавий, адже в центральному її районі функціонує ряд закладів торгівлі: магазини та центральний ринок «Хортиця», до яких прямують автотранспортні засоби з товаром та покупці.

Зважаючи на те, що на даній вулиці знаходиться Нижньосірогозький заклад дошкільної освіти №1, будинок творчості дітей та юнацтва, а також дитяча ігрова площадка - діти та їх батьки, а також вихователі та викладачі є частими учасниками дорожнього руху. Для збереження життя і здоров’я мешканців громади, з метою організації безпеки дорожнього руху сьогодні працівниками комунального підприємства «КОМСЕРВІС», на дорозі біля дошкільного закладу проведені роботи по облаштуванню дорожнього покриття засобами примусового зниження швидкості та нанесенню розмітки на пішохідних переходах. Крім того, для забезпечення безпеки руху автомобілей встановлено нові дорожні знаки, а саме: попередження про лежачих поліцейських та обмеження швидкості.

Усі об’єкти виготовлено та встановлено відповідно до чинних норм законодавства, державних будівельних норм і стандартів України.

Під час проведення робіт працівниками поліції було забезпечено перекриття вулиці.

Шановні жителі громади, дотримуйтесь правил дорожнього руху! Будьте відповідальними! Бережіть себе та своїх рідних!