Мультидисциплінарна команда продовжує роботу

Дата: 13.07.2021 13:02

Здійснено черговий виїзд мультисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» до с. Степне у складі завідувача спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування Олени ГЕРАСІМОВОЇ, фахівця із соціальної роботи І категорії відділення соціальних послуг за місцем проживання Ольгою ВАСИЛЕНКО та працівників центру Віталія ПАНЧЕНКА, Олександра ГРИШИНА та Сергія ГРАФІНА.

Виїзна робота команди максимально спрямована на забезпечення потреб одиноких та одиноко проживаючих громадян.

Враховуючи особливості погодних умов, найбільш необхідною на сьогодні послугою за місцем проживання в нашій місцевості є впорядкування присадибних ділянок.

На території с. Степне проживає 9 осіб, що перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальних послуг за місцем проживання.

На 7 подвір’ях працівники центру Віталій ПАНЧЕНКО та Олександр ГРИШИН викосили траву. Одночасно 3-м особам Сергій Графін розпилював та рубав дрова. Одній громадянці надано роз’яснення щодо оформлення субсидії .

Слід зауважити, що громадяни зазначеної категорії з нетерпінням та надією чекають на приїзд представників комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». Адже професійність, людяність, щирість спеціалістів дозволяє отримувачам соціальних послуг відчувати свою потрібність, значущість у громаді.