Інформаційні матеріали Фонду «Відкрита політика» щодо вступної кампанії-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій».

Дата: 14.07.2021 10:13

Фото без описуЗ початку війни Фонд «Відкрита політика» реалізує проєкти, які мають полегшити доступ до освіти для студентів з тимчасово окупованих територій та прифронтових районів. Починаючи з 2016 року, відколи працюють Освітні центри, цією можливістю скористалися вже 8225 дітей. За роки роботи телефони Фонду «Відкрита політика» прийняли понад 42 000 дзвінків, з них понад 10 000 – від абітурієнтів з ТОТ. 2020 року між Міністерством освіти і науки України, ДУ «Урядовий контактний центр» та ГО «Фонд «Відкрита політика» було укладено Меморандум про співпрацю щодо впровадження у 2020/2021 роках проєкту «Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». Відтоді гаряча лінія продовжила роботу як Урядова. У період вступної кампанії консультанти Урядової гарячої лінії приймають велику кількість дзвінків від мешканців тимчасово окупованих територій, які бажають вступити до українських закладів освіти.