Привітання селищного голови Дмитра Такаджи з Днем українських миротворців.

Дата: 14.07.2021 23:30

Шановні воїни - учасники українських миротворчих місій та ветерани миротворчих операцій!

Вітаю вас із Днем українських миротворців.

За часи незалежності України українські миротворці брали участь у врегулюванні конфліктів та міжнародних миротворчих місіях більше ніж у 20 країнах світу, відзначаючись бездоганним та професійним виконанням своїх обов’язків, а сьогодні, коли прийшов час захищати власну Батьківщину, відстоюють територіальну цілісність нашої держави та боронять від ворога її кордони.

Дорогі миротворці, ваш внесок у мир в Україні та у мир по всьому світу є неоціненним. Ви здобули величезний досвід та заслужену вдячність і шану багатьох народів.

Дякую за відвагу, мужність і героїзм, за те, що ризикуєте життям заради забезпечення миру у найбільш небезпечних місцях нашої планети та своєї країни!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, життєвої сили та наснаги, миру, успішного виконання миротворчих місій і щасливого повернення до власних домівок!

З повагою селищний голова                                                 Дмитро Такаджи