Літнє оздоровлення дітей триває.

Дата: 15.07.2021 14:30

Фото без описуСьогодні, 15 липня, 32 дитини пільгових категорій з Нижньосірогозької громади відправились відпочивати до оздоровчого табору «Орльонок», що розташований на узбережжі Азовського моря в селі Генічеська Гірка.

Водночас завершилась оздоровча зміна для 30 дітей пільгових категорій громади, які відпочивали у цьому таборі з 30 червня. Сповнені приємних вражень та позитивних емоцій діти сьогодні повертаються додому.

Оздоровлення дітей проводиться за рахунок коштів Нижньосірогозького селищного бюджету. На дані цілі у поточному році передбачено 400,0 тис. грн.

Додатково повідомляємо, що для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2022 році батькам необхідно звернутися до 01 грудня 2021 року до відділу соціального захисту населення, медицини та служби у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради із заявою про постановку дитини на чергу.