Повідомлення відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури виконавчого комітету нижньосірогозької селищної ради

Дата: 19.07.2021 15:03

Шановні жителі Нижньосірогозької селищної територіальної громади!

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації –

Фото без опису «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки  площею 0,2500 га  гр. Ракші А.Г., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: вул. Миру, 65, с. Новоолександрівка, Нижньосірогозької селищної ради, Нижньосірогозького району Херсонської області».

Місце ознайомлення з проєктом містобудівної документації – офіційний вебсайт Нижньосірогозької селищної ради

Пропозиції та зауваження надавати на електронну адресу – posovet@i.ua

Строки ознайомлення з проєктом ДПТ - з 19 липня 2021 року до 19 серпня 2021 року включно.

Виконавчий комітет Нижньосірогозької селищної ради інформує, що 30 липня 2021 року о 10 годині у селі Новоолександрівка по вулиці Миру, 65 відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проєкту містобудівної документації:

«Детального плану території відносно відведення земельної ділянки  площею 0,2500 га  гр. Ракші А.Г., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: вул. Миру, 65, с. Новоолександрівка, Нижньосірогозької селищної ради, Нижньосірогозького району Херсонської області» та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка) даного проєкту.