У парковій зоні селища, біля будинку культури, влаштували літній кінотеатр.

Дата: 19.07.2021 22:45

Фото без описуСелищний голова Дмитро Такаджи запропонував працівникам комунального закладу «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля» як влаштувати сімейне дозвілля літніми вечорами, а саме, облаштувати у парковій зоні селища, біля будинку культури, літній кінотеатр. Працівники Центру, підтримавши ініціативу голови, змайстрували екран, на якому демонструють мультиплікаційні фільми для жителів селища різного віку, адже приходять на перегляди цілими родинами, приєднуються й підлітки. Вже сформувалося постійне коло глядачів.

Зустрічає гостей виконуюча обов’язки керівника Центру Наталія Жданова. Розпочинаються сеанси після 20-00. Глядачі самі обирають, який мультфільм буде представлено їхній увазі цього вечора. Сьогодні, наприклад,  демонструвався фільм  «Королівський коргі». Крім перегляду фільмів діти та їх батьки проводять час у приємному спілкуванні.

З понеділка по четвер тут працює літній кінотеатр, а у п’ятницю, суботу та неділю біля будинку культури організовується дозвілля для молоді – проводяться вечірні дискотеки.

Шановні жителі селища, приєднуйтесь  до цікавого дозвілля на свіжому повітрі.