Вакцинація  жителів громади від COVID-19 триває. Цього дня провакциновано 186 осіб.

Дата: 22.07.2021 17:31

Сьогодні на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» медичними працівниками проводилась робота по вакцинації місцевих жителів.

Крім того,  здійснено виїзди фахівців Центру у села: Новопетрівка;  Першопокровка;  Новоолександрівка; Степне.

Всього цього дня в громаді вакциновано 186 осіб. З яких: 86 громадян щеплено  першою дозою вакцин Moderna і CoronaVac та 100 осіб щеплено вже другою дозою вакцини AstraZeneca.

Відсьогодні в Україні розпочався п'ятий етап вакцинації проти коронавірусу. Тож тепер кожен охочий  зможе провакцинуватись  у найближчому пункті щеплення або ж в центрі масової вакцинації населення.

Шановні жителі громади!

Зробіть щеплення та будьте здорові!