Привітання селищного голови Дмитра Такаджи з Днем працівників торгівлі.

Дата: 24.07.2021 21:06

Фото без описуШановні працівники торгівлі, прийміть щирі вітання  з нагоди професійного свята!

Ви представляєте найпопулярнішу сферу економічної діяльності, покликану задовольняти повсякденні потреби людей. Завдяки вашій праці розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів широкого вжитку, поліпшується культура обслуговування. Від вашої привітності, відповідальності, щирості залежить настрій громадян, та враження, яке формується про наших людей у гостей Нижньосірогозької громади.

Нехай ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення розвитку закладів торгівлі та громадського харчування, удосконалення їх інфраструктури, поліпшення якості сервісу.

Бажаю всім вам міцного здоров'я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і витримки, миру і злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці і зростання добробуту, стабільності в роботі і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою селищний голова Дмитро Такаджи