Є бажання стати членом громадської ради при селищній раді - долучайтесь!

Дата: 27.07.2021 13:24

Шановні представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих, професійних спілок, асоціацій, організацій роботодавців!

На даний час селищною радою здійснюється прийом документів від бажаючих стати активними учасниками громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю для врахування громадської думки під час реалізації проєктів та програм в громаді.

Для участі в установчих зборах з формування громадської ради при селищній раді встигніть до 02 серпня подати документи.

Більш докладно про умови участі в установчих зборах та про перелік необхідних документів, які необхідно подати, можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради у рубриці «Громадська рада», за посиланням: https://ns-gromada.gov.ua/formuvannya-gr-13-59-25-19-07-2021/.

Бажаємо успіхів. Ми чекаємо саме на вас!