Вчора у Нижньосірогозькому Центрі первинної медико-санітарної допомоги від коронавірусної інфекції вакциновано 70 жителів громади.

Дата: 28.07.2021 09:25

Фото без описуВакцинація – найдієвіший і на сьогоднішній день єдиний спосіб вберегтися від важкої коронавірусної інфекції, адже виробляє в організмі людини імунітет, який дозволяє запобігти зараженню.

Спеціалістами комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» ведеться активна робота в громаді з вакцинації населення. Працює 3 пункти щеплення.

Вчора у пункті щеплень на базі Центру провакциновано 70 осіб.

На сьогодні повний курс вакцинації вже отримало 698 осіб, а це 8,4 % та І дозу отримано1857 жителями громади, що становить 22,5% від плану.

Шановні жителі громади! Пам’ятайте, вакцинація убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19.

Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти життя і здоров’я своє та людей, які знаходяться поруч.

Лише збільшивши кількість вакцинованих, ми можемо запобігти 4 хвилі COVID-19 !