Сьогодні, 05 серпня, відбулось чергове засідання Х сесії Нижньоірогозької селищної ради.

Дата: 05.08.2021 21:51

Провів засідання селищний голова Дмитро Такаджи.

У пленарному засіданні брали участь: депутати селищної ради; депутат Херсонської обласної ради; заступники селищного голови; керівники відділів та комунальних підприємств селищної ради; старости сіл та запрошені представники відділу поліції та пожежної частини.

У ході роботи опрацювали 120 питань, з яких 83 – земельних.

Серед розглянутих питань: звіт щодо виконання бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади за I півріччя 2021 року; стан виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року; внесення змін до рішення VІ сесії селищної ради восьмого скликання від 26 січня 2021 року №76 «Про впровадження талонної системи для перевезення пільгових категорій громадян Нижньосірогозької селищної ради на автомобільному транспорті загального користування міського і приміського сполучення»; внесення змін до бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 рік; внесення змін та доповнень до селищних програм, а саме: Програми благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки; до організаційного та фінансового забезпечення проведення в громаді заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2021 рік; розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та підвищення організації безпеки дорожнього руху в населених пунктах Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Також затверджено: Положення та комісію з питань встановлення пам’ятних знаків, меморіальних, анотаційних дощок на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади; а також Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна на території Нижньосірогозької селищної ради.

Крім того, у ході роботи депутатами було затверджено новий перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради та викладений у новій редакції Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради. Розглянуті й інші питання. Всі питання порядку денного проголосовані, по кожному з них прийняті відповідні рішення.