Депутатським корпусом затверджено Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна на території Нижньосірогозької селищної ради.

Дата: 05.08.2021 22:09

Фото без описуДане Положення встановлює на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади єдиний функціональний механізм надання поштових адрес та визначає процедуру присвоєння, зміни, коригування адрес об’єктів будівництва, будинків, будівель, споруд, окремих частин об’єкта, які є самостійними об’єктами права на нерухоме майно (квартир, гаражних боксів, машиномісць, інших житлових та нежитлових приміщень), а також ведення адресної картотеки Реєстру територіальної громади.

Положення діє на території Нижньосірогозької селищної ради і є обов’язковим для виконання усіма мешканцями громади, а також розташованими на території громади підприємствами, установами та організаціями, громадськими об’єднаннями, посадовими особами та фізичними особами, які не зареєстровані на території Нижньосірогозької селищної ради, але володіють майном на її території.