Затверджено новий перелік адміністративних послуг, які надаються безпосередньо та/або через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради.

Дата: 05.08.2021 22:16

Фото без опису05 серпня на засіданні Х сесії селищної ради з метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню та іншим суб’єктам звернення, підвищення якості їх надання затверджено новий перелік адміністративних послуг, які надаються безпосередньо та/або через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради та через віддалене робоче місце адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради на території старостинських округів.

Всього відділом «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради надаватиметься 214 адміністративних послуг, з яких: 3 з реєстрації актів цивільного стану; 8 з державної реєстрації нерухомості; 8 з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання; 26 послуг з земельних питань; 14 з питань будівництва та архітектури; 24 з інших питань місцевого значення; 51 послуга соціального характеру; 20 з державної реєстрації земельних ділянок; 22, які стосуються реєстрації бізнесу; 36 з реєстрації громадських організацій, а саме: політичних партій, профспілок, громадських об’єднань, а також 2 послуги з видачі видача виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля та виправлення помилок, допущених у ЄДР.

Через віддалене робоче місце адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради зможуть отримати 98 адміністративних послуг, а саме: 15, що стосуються інших питань місцевого значення; 6 нотаріальних послуг; 26 із земельних питань; 51 послуга соціального характеру.

Адміністративні послуги соціального та земельного характеру у повному об’ємі можна отримати на місцях, не виїжджаючи до відділу «Центр надання адміністративних послуг», звернувшись до діловода в старостинському окрузі.

Крім того нагадуємо, що при відділі працює «мобільний офіс», тож для отримання адміністративної послуги, яка надається лише адміністратором Центру, можна оформити заявку на оформлення адміністративної послуги за місцем проживання, зателефонувавши за номером: 0992504071.

З повним переліком послуг, які надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» та через віддалене робоче місце адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради можна ознайомитись на офіційному веб-сайті селищної ради у рубриці "Офіційні документи".