Привітання селищного голови з Днем працівників ветеринарної медицини.

Дата: 07.08.2021 23:25

Фото без описуШановні працівники ветеринарної медицини! Вітаю вас із професійним святом!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість в громаді та державі.

Сьогодні ветеринарна медицина стоїть на сторожі епізоотичної безпеки країни, здоров’я тварин і людей, сприяє зростанню конкурентоспроможності аграрного сектора. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції. Працівники ветеринарної медицини відвертають загрозу для життя та здоров’я мешканців Сірогозщини.

Бажаю усім працівникам, а також ветеранам галузі, які створювали її матеріально-технічну базу, міцного здоров’я, миру, оптимізму, злагоди в родинах, благополуччя і процвітання, успіхів, достатку і усіх земних гараздів, добрих починань і вагомих здобутків у професійній діяльності на благо громади!

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Дмитро Такаджи