До уваги сільгосптоваровиробників

Дата: 10.08.2021 16:47

Фото без описуУкрдержфонд розпочинає прийом документів для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам згідно Постанови КМУ №106 від 07.02.2018 р. (зі змінами).

Новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після його створення) виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100000 гривень на одне фермерське господарство.

Для отримання субсидії необхідно до 30.10.2021 р. подати до регіонального відділення Укрдержфонду такі документи:

• копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство”), або копію статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу та список його членів, дійсний на дату подання заявки;
  • одну із таких форм відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою:
  • стосовно земель фермерського господарства як юридичної особи - для земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні фермерського господарства, або земельних ділянок, які перебувають у користуванні голови фермерського господарства, наданих йому із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства;
  • стосовно земель фермерського господарства, створеного без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8 Закону України “Про фермерське господарство”, - для земельних ділянок, які перебувають у власності та/або користуванні членів фермерського господарства;
  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства), а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

Контакти Херсонського регіонального відділення Укрдержфонду:

вул. Ушакова, 47, к. 106, 107, Херсон, Херсонська обл. Україна 73000

тел.: +38 (050) 226-17-94