Сьогодні, 11 серпня, у колі рідних, близьких та гостей зустріла свій поважний ювілей - 95 – річчя жителька селища Нижні Сірогози Павленко Оксана Митрофанівна.

Дата: 11.08.2021 18:35

Фото без описуНа ювілейний день народження до Оксани Митрофанівни завітали директор комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Вікторія КУЗНЄЦОВА, голова ветеранської організації війни та праці Анатолій ШОКАРЄВ, відповідальний секретар ветеранської організації Людмила КРИВЕНКО. Гості привітали іменинницю з поважною датою від Нижньосірогозької селищної територіальної громади та селищного голови Дмитра ТАКАДЖИ, від себе особисто, вручили квіти та подарунки, побажали їй міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя, щоб близькі люди радували своєю турботою та увагою.

В житті ювілярки, як на довгій ниві, були світлі та темні смуги, радісні й печальні дні. Під час Другої світової війни  з 1942 по 1943 роки працювала санітаркою в госпіталі, з 1944 по1945 роки була помічником комбайнера. Після війни працювала пташницею, обліковцем колгоспу «Авангард», закінчила трудову діяльність у 1989 році та має 47 років трудового стажу.

Оксана Митрофанівна виховала 3 дітей: доньку Лідію та синів Анатолія і Миколу, має чотирьох онуків та сім правнуків.