В рамках соціального проекту Університет ІІІ віку відбулось засідання гуртка "Посиденьки".

Дата: 11.08.2021 18:56

Фото без опису10 серпня у приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулось засідання гуртка «Посиденьки» в рамках соціального проекту Університет ІІІ віку. Людмила БОРОДІНА – заступник директора, завідувач відділення соціальної роботи та Людмила ТКАЧЕНКО – організатор культурно-дозвіллевої діяльності ще раз докладно розповіли про роботу комунальної установи, про відкриті нові соціальні послуги та запропонували нові напрямки роботи, які б були цікаві літнім людям. За невимушеною бесідою та чашкою чаю було вирішено провести вечір танців для літніх людей на свіжому повітрі у вересні та запровадити скандинавську ходу. Дані пропозиції у найближчій час будуть розглянуті та реалізовані спеціалістами КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». Працівники центру подякували активним пенсіонерам за співпрацю та нові ідеї!