Здійснено черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»  до села Новоолександрівка.

Дата: 11.08.2021 18:58

З метою покращення соціального обслуговування та забезпечення якісних послуг за місцем проживання  громадян 09 серпня здійснено черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»  до села Новоолександрівка у складі завідувача спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування Олени ГЕРАСІМОВОЇ, завідувача відділення соціальних послуг за місцем проживання Ірини ПІСКУНОВОЇ, та працівників центру Олександра ГРИШИНА, Віталія ПАНЧЕНКА і Ігоря ГРАФІНА.

На території села Новоолександрівка проживає 12 осіб, що перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальних послуг за місцем проживання.

Найбільш необхідною на сьогодні послугою за місцем проживання є  підготовка до опалювального сезону та впорядкування присадибних ділянок. Соціальні робітники Віталій ПАНЧЕНКО, Олександр ГРИШИН та Ігор ГРАФІН викосили траву на подвір’ях у 2 осіб, розпиляли та порубали дрова 1 особі.

Одночасно завідувач спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування КУ «Нижньосірогозький ЦНСП» Олена ГЕРАСІМОВА разом з завідувачем відділення соціальних послуг за місцем проживання Іриною ПІСКУНОВОЮ провели перевірку якості надання соціальних послуг на дільниці 8 громадянам за місцем їх проживання. Під час бесід отримувачі соціальних послуг з подякою оцінювали роботу соціального робітника Людмили ДІДЕНКО.

Не усю роботу на подвір’ях обслуговуваних встигли зробити соціальні робітники, тож заплановано виїзд до с. Новоолександрівка найближчим часом.