Привітання селищного голови з Міжнародним днем молоді.

Дата: 11.08.2021 23:05

Дорогі юнаки та дівчата Сірогозщини! Вітаю вас з Міжнародним днем молоді!

Ви юні, завзяті, сповнені мрій, сил та натхнення, оптимізму, та можливостей.  Будь-яка справа вам по плечу. Сьогодні ваше життя на самому початку. Попереду нові відкриття і випробування, вибір професії та становлення. Перед вами відкритий весь світ.

Ми пишаємося тим, що у нашій громаді багато активної і талановитої молоді, готової взяти на себе відповідальність. Пишаємося вашими досягненнями у різних напрямках професійної діяльності, у бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. Ви щоденною працею будуєте майбутнє Сірогозщини та прославляєте свій рідний край.

З нагоди свята бажаю всій молоді міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, віри у власні сили, мати відданих друзів, люблячих близьких людей, втілити в життя все до чого прагнете. Щоб широкими і легкими були життєві шляхи, райдужними і прекрасними — перспективи, вірними і потрібними — починання.

З повагою селищний голова      Дмитро Такаджи