Солодкий майстер-клас для дітей з особливими потребами влаштували сьогодні у Центрі надання соціальних послуг.

Дата: 12.08.2021 18:20

Фото без описуНапередодні Медового Спасу або Маковія в приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» в рамках роботи «Кімнати денного перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями», був проведений майстер-клас по розфарбуванню медових пряників кондитерською глазур’ю «Медовий пряник».

Для наших предків серпень був одним з найщедріших місяців, і саме тому в цей час відзначають три важливі церковні свята: Спас медовий, яблучний та горіховий. За народними прикметами після Спасу ночі стають набагато холоднішими, а тому й кажуть: «Прийшов Спас, держи рукавиці про запас!».

Кожне свято має свою історію, традиції і звичаї, які тісно переплітаються з життям народу та його вірою. Традиції святкування Спасів дуже цікаві і їх часто використовують на невеличких заходах.

Тому і працівники комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» вирішили долучитися до святкування та ознайомили дітей з особливими потребами з одним із звичаїв Медового Спасу – це приготування та прикрашання медового пряника. Солодкий майстер-клас дуже сподобався дітям, адже недоліки можна було просто з`їсти на місці! А результати свої роботи діти забрали додому, щоб пригостити своїх близьких та розповісти про звичаї свята.