Першопокровчани продовжують облаштовувати паркову зону.

Дата: 13.08.2021 21:32

Фото без описуНапередодні відзначення 30-річчя Незалежності України в селі Першопокровка у парковій зоні працівниками філії комунального підприємства «КОМСЕРВІС» було встановлено зручну альтанку. Гарна та комфортна. Її було придбано ще Першопокровською сільською радою для дитячого садочка та з початком будівництва нового дитячого закладу в рамках «Великого будівництва», конструкцію вирішили поки не встановлювати, так як не визначились з місцем встановлення. Напередодні відзначення державних свят вирішили, що доречно встановити її у парковій зоні, в якій плануються святкові заходи та й у будні дні місцеві жителі тут проводять своє дозвілля. Крім того, поряд знаходиться будинок культури та сільська бібліотека. Тож зручно буде в ній проводити різноманітні заходи для дітей та відпочивати.

Наразі Першопокровчани власноруч майструють місця для сидіння та столики, удосконалюючи умови для відпочинку місцевих жителів та гостей села.