До уваги мешканців та гостей громади!

Дата: 16.08.2021 22:05

Фото без описуЗ метою дотримання громадського порядку під час проведення заходів з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Дня Незалежності України 23 та 24 червня 2021 року буде введено тимчасове обмеження руху автомобільного транспорту по вулицях смт Нижні Сірогози.

23 серпня  з 9.00 год. на час проведення  авто- та велопробігу «Об’єднані Прапором» за участю молоді, військовослужбовців та представників громадськості, буде обмежено рух автотранспортних засобів в смт Нижні Сірогози по маршруту дійства: вул.Незалежності, вул.Миру, вул.Українська, вул.Банкова.

24 серпня з 14.00 год., в зв’язку з підготовкою та святкуванням Дня Незалежноті України буде перкрито рух транспортних засобів по центральній площі селища.

Звертаємо увагу, що для безпечної організації дорожнього руху під час свята визначено місця для паркування автотранспорту, а саме:

1. перехрестя вул.Банкова – вул.Чкалова, територія між магазином «Фенікс» та відділенням  Нової пошти;
  2. проїжджа частина вул.Височина від адмінприміщення центру зайнятості в напрямку магазину «Насолода».

Шановні мешканці і гості свята!

Звертаємось до Вас з проханням: скеровувати свої транспортні засоби до визначених місць для паркування і з відповідальністю дотримуватись правил дорожнього руху та підтримувати безпеку на дорозі для всіх її уасників!

Співробітниками поліції буде здійснюватися регулювання дорожнього руху, тож за необхідності Ви можете скористатися їх допомогою.

Запрошуємо усіх на святкування!

Виконавчий комітет селищної ради