Чимало людей щодня відвідують Центр надання соціальних послуг. Сподіваємось, жителі громади оцінять новостворені умови та частіше будуть заходити сюди для отримання соціальної послуги чи просто для спілкування.

Дата: 18.08.2021 19:38

Фото без описуСьогодні, 18 серпня, селищний голова Дмитро Такаджи завітав до комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». Тут впродовж тижня працівниками Центру здійснювались роботи по наведенню порядку на підпорядкованій території. Дана територія постійно використовувалася для проведення різноманітних заходів для підопічних установи та потребувала облаштування території зручними місцями та й гарними фотозонами. Керівниця установи Вікторія Кузнєцова розповіла, що з нагоди 30-ї річниці незалежності України, будівлю було розмальовано маками та прикрашено квітами у жовто-блакитних кольорах.