Дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, селищний голова вручив набори шкільної канцелярії.

Дата: 18.08.2021 19:50

Фото без описуШкільні рюкзаки, зошити, альбоми для малювання, олівці, ручки, кольоровий папір, пенали та інше шкільне приладдя – все це стане в нагоді у новому навчальному році дітям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Подарунки було вручено селищним головою Дмитром Такаджи 18 серпня, під час проведення святкового заходу з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». На святі були присутні діти із сіл, які увійшли до складу Нижньосірогозької громади. Кожна дитина отримала шкільний рюкзак або сумку для взуття з канцелярськими речами, які необхідні для навчання. Про це подбала селищна влада. Всього за кошти бюджету громади було придбано та вручено набори для 51 дитини на загальну суму 10,0 тис. грн.

Керівник громади привітав присутніх з державним святом та побажав дітям і дорослим міцного здоров’я, бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині, особистих перемог і здійснення мрій, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості.