До 30-річчя незалежності України у центральній селищній бібліотеці оформлена виставка творчих робіт «Незалежна і єдина — моя Україна!». Роботи користувачів бібліотек громади були представлені на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчо

Дата: 18.08.2021 20:19

Фото без описуОрганізатори Конкурсу: Національна бібліотека України для дітей, Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Мета Конкурсу - формування високої громадянської свідомості у дітей; сприяння національно-патріотичному вихованню особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою; сприяння збереженню народних та родинних традицій, єдності і культурного розвитку нації.

До участі у Конкурсі запрошувалися діти віком 6-18 років.

На розгляд обласного журі надійшла 81 робота від 78 учасників.

Конкурс проводився у трьох категоріях: малюнок; вишивка; аплікації.Фото без опису

Журі визначило переможців у кожній категорії. Серед переможців є і користувач бібліотеки села Степне Шутак Михайло, який зайняв переможне місце у категорії «Аплікація» серед читачів-учнів 9-11 класів за роботу «Україна багата і родюча» виготовлену з використанням різноманітних круп, насіння та додаткових природних матеріалів .

Вітаємо переможців! Бажаємо творчих злетів у майбутньому та перемог!