Посадовим особам відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради надані повноваження складати протоколи про адміністративні правопорушення у сфері захисту прав дітей.

Дата: 19.08.2021 08:31

Фото без описуВідтепер, під час здійснення перевірок, посадові особи відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради: завідувач сектору, начальнику служби у справах дітей відділу Олена Величко та спеціаліст сектору служба у справах дітей відділу Тетяна Молоткова мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами п’ятою і шостою статті 184, статтею 188-50 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Таке рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету селищної ради, яке відбулося 18 серпня. Це дасть змогу на території громади забезпечувати дотримання вимог законодавства при складанні протоколів про адміністративні правопорушення у сфері опіки та піклування.