В смт Нижні Сірогози відбулися громадські слухання про погодження проектів містобудівної документації

Дата: 20.08.2021 10:01

Вчора, 19 серпня 2021 року, під керівництвом начальника відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури Сергія ВЕДМЕЦЬКОГО в смт Нижні Сірогози відбулися громадські слухання з двох питань:

- на тему «Про погодження проекту містобудівної документації: Детальний план території відносно відведення земельної ділянки гр. Хасановій А.М. площею 0,0100 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу за адресою: смт Нижні Сірогози, вул. Миру, поряд з буд. 4, Нижньосірогозької селищної ради Генічеського району Херсонської області» та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка)».

- на тему «Про погодження проекту містобудівної документації: Детальний план території відносно відведення 2-х земельних ділянок гр. Дудці А.А. і гр. Дудці С.М. площею 0,0100 га для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за адресою: смт Нижні Сірогози, поряд з вул. Банкова, буд. 32, Нижньосірогозької селищної ради Генічеського району Херсонської області та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка)»;

За результатом учасники громадських слухань вирішили:

Рекомендувати депутатському корпусу на черговій сесії Нижньосірогозької селищної ради прийняти рішення про затвердження відповідних проектів містобудівної документації.