«Ровесники Незалежності» - народжені 1991-го року, тоді ж, коли на карті з’явилася Незалежна Україна

Дата: 20.08.2021 11:29

30 років незалежності. 1991 рік був багатим на новини та головною подією, яка змінила хід історії для України та українців це проведення Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, коли народ України вільним волевиявленням підтвердив «Акт проголошення незалежності України, схвалений Верховною Радою України 24 серпня цього року».

Чимало знакових подій відбулося цього року. У деяких сім’ях подарунком долі стало народження дітей, які робили перші кроки, зростали, мужніли, навчалися та працювали разом із становленням державності. Цього року у ровесників незалежної України ювілей - їм також виповнилося чи незабаром виповниться 30. Звісно, діти української незалежності нічим не відрізняються від усіх інших. Хіба що сама дата народження інколи спонукає до патріотизму і відповідальності за свою долю.

За даними Управління статистики, 1991 року на території України народилося майже 631 тисяча дітей.

Комунальним закладом «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» було оголошено фото-конкурс «Ровесники Незалежності». Народжені 1991-го року, тоді ж, коли на карті з’явилася Незалежна Україна. Ті, кому цього року виповнилося або виповниться 30 років, люди, які народилися у нашій країні і проживають на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

То хто ж вони – діти незалежності? Знайомтеся.