Хто не може скористатися правом на одноразове декларування активів

Дата: 20.08.2021 13:44

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про можливість у період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в рамках одноразового (спеціального) добровільного декларування повідомити про власні активи та кошти, які раніше були приховані від оподаткування.

Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть громадяни – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а громадяни, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до Податкового кодексу України є чи були платниками податків.

Разом із тим, не можуть бути декларантами особи, які:

є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними особами;

починаючи з 1 січня 2005 року, подавали або мають подавати декларації відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування та ін.), а також особи, стосовно яких з боку України застосовані спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи.

Це не стосується осіб, які претендували (претендують) на зайняття посад, перебування на яких вимагає (вимагало) від особи подання відповідної декларації, та не були призначені на такі посади.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua.

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook https://www.facebook.com/TaxUkraine.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі