Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Дата: 19.08.2021 14:24

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Нижньосірогозька селищна рада Херсонської області оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Нижньосірогозької територіальної громади на 2021-2027 роки.

Зауваження і пропозиції до зазначеного документу просимо надавати до 03.09.2021 у письмовому вигляді до Відділу економічного розвитку, торгівлі, розвитку підприємництва, інвестицій та комунальної власності Нижньосірогозької селищної ради на поштову адресу: 74701, Херсонська обл., смт. Нижні Сірогози, вул. Садова, 7, або на електронну адресу: nsirog_economic@ukr.net.

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Додаток:

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки