24 серпня, у рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України, для жителів та гостей громади була організована насичена святкова програма: святковий концерт «Квітуй у пісні, Україно моя!», за участю творчих колективів громади.

Дата: 26.08.2021 10:15

Фото без описуНа центральній площі селища, вже традиційно, представниками старостинських округів громади було організоване наметове містечко, у якому представлені власні вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Комунальний заклад «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» розгорнув свою виставку власних виробів та сувенірної продукції, виготовлених спільно з вихованцями будинку творчості. Крім того, працівниками закладу були організовані майстер-класи та аквагрим для бажаючих.

Для цікавих працювала фото експозиція «Пишаємося Україною».

Для малечі працювали комунальні дитячі атракціони.

Місцеві підприємці долучилися та організували Street food!

Кожному знайшлася розвага до душі. На згадку ж про дану подію, можна було зробити фото у облаштованих фото-зонах.