Чи буде побудовано спортивний комплекс у громаді? Все залежатиме від оперативності прийняття рішень, завдяки яким громада матиме змогу рухатись далі до запланованої мети.
Перший крок зроблено. За кошти селищної ради вже виготовлено проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Нижньосірогозькій селищній територіальній громаді під будівництво спортивного комплексу у селищі Нижні Сірогози. Днями отримано позитивний висновок відносно погодження даного проєкту.
Тож сьогодні, 26 серпня, відбулось позачергове засідання ХІ сесії селищної ради, на розгляд якого було винесено лише одне питання, а саме, про затвердження даного проекту землеустрою.
Чим швидше будуть вирішені всі технічні питання, тим більше шансів у Нижньосірогозької громади отримати додаткові кошти та розпочати реалізацію проєкту (будівництво) вже у цьому році.
Депутати селищної ради, перейнявшись терміновою необхідністю, відреагували позитивно та взяли активну участь у позачерговому засіданні сесії.
Після вивчення та обговорення даного питання депутатами одноголосно було проголосовано та затверджено даний проєкт землеустрою.