Дата: 28.08.2021 11:22

Фото без опису27 серпня 2021 року під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчних органів ради Оксани Полуекто відбулося засідання комісії з  питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради  на якій було розглянуто питання  епідеміологічної ситуації в громаді та посилення роботи COVID – патрулів щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням про необхідність вакцинування.

Після обговорювання даного питання було прийнято рішення про те, що за умови відсутності вакцинації працівників підприємств сфери обслуговування, торгівлі, надання послуг будуть прийматися рішення про заборону роботи таких закладів.