Звернення селищного голови з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2021 03:20

Фото без описуШановні жителі громади!

Сьогодні  українці вшановують пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Тоді загинуло 366 українських військовослужбовців, 429 воїнів отримали поранення, ще 300 осіб потрапили в полон.

Зазнала втрат наша армія і під час звільнення Мар’їнки, Зайцевого, Авдіївки, Слов’янська, Маріуполя та інших населених пунктів східної України,  в обороні Донецького аеропорту, що тривала 242 дні, і яка у подальшому стала символом незламності духу бійців-українців. За час оборони аеропорту загинуло близько 100 наших воїнів та більше 400 було поранено.

Серед воїнів, які героїчно загинули, виконуючи свій військовий обов`язок, захищаючи рідну землю, свою державу, своїх співвітчизників є й Нижньосірогозці: Віталій Драньчінков, Анатолій Шилік, Валерій Вахненко. Вічна їм пам’ять! Вшануймо, й учасників АТО, які померли, вже в мирний час, після демобілізації: Сергія Тарасюка, Сергія Марковського, Володимира Настюка та Олега Кабанова.

Згадаймо всіх хто загинув в ім’я України та схилимо голови перед їхньою світлою пам’яттю! Світла пам’ять, вічна шана та безмежна вдячність Героям!

Селищний голова                                                         Дмитро Такаджи