Звернення селищного голови Дмитра Такаджи з нагоди Дня знань.

Дата: 01.09.2021 07:06

Фото без описуШановні жителі громади! Діти, педагоги та їх батьки!

Сьогодні, 1 вересня, дзвін першого дзвінка знову кличе до шкільних осель всіх учнів, педагогів та батьків. Тож щиро вітаю всіх вас з Днем знань.

Саме сьогодні для 1399 юних жителів громади, котрі прийдуть до навчальних закладів, відкриється світ цікавих та корисних знань, вир неповторних подій та вражень.

Із загальної кількості учнів  – 76 перейдуть до одинадцятих класів, тож попереду останній рік навчання у школі - час ставити перед собою високі завдання та впевнено йти до намічених цілей. 97 дітей вперше переступлять  шкільний поріг і навчатимуться за новими стандартами Нової української школи. У цих стінах їм належить пройти непростий шлях:  від перших літер до перших самостійних життєвих кроків.

Бажаю всім школярам отримати нові корисні знання, зустріти нових і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Юні жителі громади! Розвивайте свій інтелект, зростайте духовно, продовжуйте кращі традиції славних земляків, цінуйте своїх батьків та учителів.

Найщиріші слова подяки усім вчителям, викладачам, вихователям, які щедро діляться своїми знаннями, виховують справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість залишиться із вихованцями на все життя.

Шановні батьки! Будьте завжди поруч зі своїми дітьми, підтримуйте, допомагайте та направляйте їх.

Останні два роки 1 вересня ми зустрічаємо в особливих умовах, коли  потрібно максимально проявити наші мудрість, витримку і дисциплінованість, аби гідно протистояти поширенню коронавірусної інфекції.

У цей надзвичайний день, у першу чергу, зичу всім міцного здоров’я, оптимізму, добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань. Вірю у невичерпний потенціал юних сірогозців, їх нестримну творчу енергію та здатність змінити громаду та країну.

У добру, щасливу путь, шановні учні, вчителі та батьки! Зі святом знань!

З повагою селищний голова                                                Дмитро Такаджи