Мультидисциплінарна команда здійснила черговий виїзд до села Степне

Дата: 01.09.2021 15:02

31 серпня 2021 року мультидисциплінарна команда комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснила черговий  виїзд до села Степне, де мешкає 9 осіб похилого віку, що отримують соціальні послуги за місцем проживання.

З метою уточнення обсягів надання безоплатних та платних соціальних послуг було проведено заміри присадибних ділянок.

Соціальні робітники Олександр ГРИШИН та Ігор ГРАФІН викосили траву в 1 садибі,  у 1 особи  розпиляли і порубали дрова.

Одночасно, фахівець із соціальної роботи відділення соціальних послуг за місцем проживання Ольга ВАСИЛЕНКО проводила роз’яснювальну роботу серед  громадян щодо вакцинації з метою протидії коронавірусній інфекції.

Питання підготовки до опалювального сезону на сьогодні є одним із найактуальніших для вразливих категорій населення. Проте хвилюватися не варто, соціальні робітники комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»  встигають рівномірно у всіх населених пунктах громади надати відповідні послуги.