Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

З рахунком 3:0 команда "Хлібороб" здобула перемогу у футбольному матчі ІІІ туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької громади з футболу.

Дата: 01.09.2021 23:49
Кількість переглядів: 235

Фото без описуСьогодні, 01 вересня, у селищі Нижні Сірогози на стадіоні «Скіф» проведено перенесену гру ІІІ туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької громади з футболу серед аматорських команд 2021 року.

У змаганнях взяли участь ФК «ХЛІБОРОБ» (село Нижні Торгаї) та ФК «ЛЕПЕТИХА» (смтВелика Лепетиха).

Перший тайм закінчився з нульовою нічиєю.

У другому таймі гравцями команди «Хлібороб» було забито 3 голи.

Розпочав рахунок гри на 58 хвилині Ігор Бездольний (з пенальті). На 80 хвилині Ігорем Гладуном було забито другий гол та на останніх хвилинах гри (90+2 хвилини) Євгеном Кураковим було забито третій гол.

Тож матч закінчився з рахунком 3:0 на користь хліборобівців.

Медичний супровід забезпечувався Іриною Кураковою, суддівство: Миколою Москаленком; Олегом Гладуном; Олегом Сінкєвичем та Станіславом Чудновським.

Вітаємо команди-учасниці з гарною грою, а гравців команди «Хлібороб», ще й з перемогою!