Звернення селищного голови Дмитра Такаджи з нагоди 76-ї річниці з дня закінчення Другої світової війни.

Дата: 02.09.2021 00:49

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 2 вересня, увесь світ відзначає визначну дату – 76-ту річницю з дня закінчення Другої світової війни.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої у бойових діях загинуло близько 4 мільйонів військових, підпільників і цивільних українців. Крім цього, майже 5 мільйонів мирних жителів були евакуйовані або примусово вивезені до Німеччини. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст і містечок, 28 тисяч сіл.

Це свято для нас є уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу. Величезний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним  джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своїй країні.

У цей день ми згадуємо всіх, хто загинув у Другій світовій війні.

Світ має зробити все для того, щоб подібне ніколи не повторилося. За останній час нам довелося згадати, що таке війна. Перебуваючи на мирній Сірогозщині, маємо завжди пам’ятати про те, що заради нас сьогодні тисячі українських воїнів боронять країну на сході. Сьогодні і їх день – свято мужніх чоловіків, які ціною власного життя захищають Україну і весь світ від військової загрози.

Дорогі мешканці громади, я вітаю вас із 76-ту річницею завершення Другої світової війни і бажаю всім миру, щоб наші діти зростали у процвітаючій країні, у безпеці й відчували впевненість у своєму майбутньому.

З повагою селищний голова                                 Дмитро Такаджи