A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

Команда ветеранів «Тарпан» з рахунком 4:2 перемогла ветеранів «Асканійське» у календарній грі Чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів 40+ 2021 року.

Дата: 03.09.2021 19:30
Кількість переглядів: 280

Фото без описуСьогодні, 03 вересня, у селищі Нижні Сірогози на стадіоні «Скіф» відбулася календарна гра Чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів (40+) 2021 року.

У змаганнях взяли участь команди: «Тарпан» (смтНижні Сірогози) та «Асканійське» (сТаврічанка).

Активна гра гравців обох команд порадувала вболівальників та спонукала до хвилювання.

Вже на третій хвилині першого тайму гравець команди «Тарпан» Сергій Боровик відкрив рахунок, забивши перший гол.

У відповідь гравець команди суперників Олександр Самойленко на сьомій хвилині матчу зрівняв рахунок.

Впродовж першого тайму тарпанівці забили ще два голи: Олександр Баєв на 11 хвилині та Олександр Герасименко на 13 хвилині. В результаті чого, тайм туло зіграно з рахунком 3:1.

Не здавалися гравці і у другому таймі, вперто борячись за перемогу і кожна команда забила по голу у ворота суперників.

На 42 хвилині Сергій Боровик, гравець команди господарів, та на  58 хвилині гравець команди гостей з села Таврічанка Сергій Білецький забили голи у відповідь.

В результаті матч було зіграно з рахунком 4:2 на користь тарпанівців.

Вітаємо всіх гравців за гарну гру, команду  ветеранів «Тарпан» вітаємо з перемогою! Бажаємо міцного здоров’я та успіхів у майбутніх змаганнях! Вперед, до нових перемог!