Працівниками селищної ради ведеться активна робота по виявленню додаткових джерел надходження до місцевого бюджету

Дата: 08.09.2021 16:46

Фото без описуКомісією селищної ради по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі і землекористувачам було проведено обстеження використання земельних ділянок під об’єктами нерухомості по Першопокровському старостинському округу та частково по селищу Нижні Сірогози. У ході роботи комісії виявлено ряд порушень, а саме: безоплатне використання земельних ділянок під об’єктами нерухомості, які знаходяться у власності чи оренді як фізичних, так і юридичних осіб.

Сьогодні, 08 вересня, заступник селищного голови Оксана Полуекто провела засідання комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам, на яке було запрошено 10 таких осіб для співбесіди. Попередньо було обраховано збитки місцевому бюджету за безоплатне використання земельних ділянок під об’єктами нерухомості за останні 3 роки, загальна сума яких лише по 10 таким ділянкам становлять майже 60 тис.грн.

В результаті проведеної роботи з власниками об’єктів нерухомості, плата за використання земельних ділянок надійде до місцевого бюджету протягом місяця.