Вітання селищного голови з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Дата: 10.09.2021 22:24

Фото без описуШановні спортсмени, тренери, фізкультурники, ветерани  та шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята здорових та цілеспрямованих людей!

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і наша громада, і ми пишаємося вашими досягненнями, шановні сірогозці. Ви достойно зарекомендували себе у змаганнях на різних рівнях, гідними перемогами здобули славу для себе та Нижньосірогозької громади, як в області, так і за її межами, з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Бажаю  усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання Нижньосірогозької громади і України!

Вдалих усім стартів, переможних фінішів та щирих уболівальників!

З повагою селищний голова                          Дмитро Такаджи