Турнір з доміно серед чоловічих команд у форматі 2/2 провели на стадіоні «Скіф» КЗ «ДЮСШ» 11 вересня, в рамках проведення спортивно-масових заходів до Дня фізичної культури і спорту

Дата: 12.09.2021 01:53

Фото без описуУ змаганнях брало участь 4 команди, які змагалися за олімпійською системою.

У першій півфінальній грі зустрілися команда «МЧС» (Юрій Шип, Юрій Сердюк) та команда «Дизайнер» (Олександр Міненко, Віктор Гладун). Гра завершилась на користь гравців команди «МЧС».

У другій півфінальній грі між командами «Вимпел» (Віктор Мікулін, Михайло Клюба) та «Агропроменерго» (Микола Міщенко, Дмитро Фесик), перемогу святкувала команда «Вимпел».

У матчі за третє місце змагалися агропроменерговці з дизайнерами. За результатами гри перемогла команда «Агропроменерго».

Фінальну ж гру провели між командами «Вимпел» та «МЧС» і в результаті місця розподілилися наступним чином:

І місце – «Вимпел»;

ІІ місце – «МЧС»;

ІІІ місце – «Агропроменерго».

Дякуємо командам за участь та вітаємо з перемогами.

Учасникам команд були вручені грамоти відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, медалі та пам’ятні подарунки.