Команда ветеранів Нижньосірогозької громади взяла участь у традиційному футбольному турнірі ветеранів, присвяченому пам’яті спортсменів Чкаловської громади

Дата: 15.09.2021 09:09

Фото без опису11 вересня, у рамках святкування столітнього ювілею села Калинівка Чкаловської сільської територіальної громади, відбувся традиційний футбольний турнір ветеранів, присвячений пам’яті спортсменів Чкаловської громади.

У турнірі взяли участь три команди-ветеранів: «Тарпан» Нижньосірогозької територіальної громади; «Металург» із міста Запоріжжя та команда села Калинівки.

Тарпанівці зіграли дві гри з командами-учасницями: «Металург» і Калинівською командою ветеранів. Обидві гри були зіграні в нічию з рахунками 0:0.

Після підбиття підсумків змагань, учасникам турніру були вручені кубки та пам’ятні подарунки.

Вітаємо колег та жителів села Калинівка Чкаловської сільської територіальної громади із 100-річним ювілеєм. Бажаємо успіхів і процвітання громаді, а її мешканцям – достатку, миру та благополуччя.