Схвалення проєкту обласної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки розглянули на обласній колегії

Дата: 15.09.2021 13:06

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Полуекто  разом із керівниками відділів селищної ради взяли участь у роботі обласної колегії в режимі онлайн, яку провів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко.

Розглянули питання схвалення проєкту обласної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки. Як розповів директор Фото без описуДепартаменту інфраструктури ОДА Роман Діденко, протягом останніх років спостерігається стрімке збільшення кількості транспортних засобів та підвищення інтенсивності дорожнього руху, що призводить до збільшення кількості ДТП та їх негативних наслідків. За прогнозами у 2030 році дорожньо-транспортні пригоди можуть стати однією з основних п’яти причин смертності людей у світі:

Фото без опису«Ситуація не дуже втішна і на Херсонщині. Так, протягом 2020 року на вулично-дорожній мережі ї області зареєстровано 3420 дорожньо-транспортні пригоди та загинуло 122 особи, що на 31% більше ніж за аналогічний період 2019 року. Окрім того, травмовано майже 900 осіб. Це, насамперед, зумовлено наявністю численних факторів: низьким рівнем дорожньої дисципліни, водійської майстерності та невідповідність  вулично-дорожньої мережі області параметрам безпеки руху. Тож з метою збереження життя людей та зменшення соціально-економічних втрат, розроблено проєкт обласної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки».

За словами Романа Діденка програму пропонується реалізувати шляхом виконання пріоритетних завдань:
- вжиття організаційних заходів з підвищення безпеки дорожнього руху;
- удосконалення профілактичної та освітньої діяльності у сфері дорожнього руху;
- удосконалення дорожньої інфраструктури та системи управління дорожнім рухом;
- протидія та попередження правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху;
- створення ефективної системи надання екстреної медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 17327,3 тис. грн.

Продовжуючи колегію обговорили стан виконання програми Президента України "Велике Будівництво" та стан підготовки агропромислового комплексу області до проведення посіву озимих культур урожаю 2022 року.