Відбулася робоча нарада в спеціалізованій службі первинного соціально-психологічного консультування

Дата: 16.09.2021 15:59

Фото без опису16 вересня 2021 року в спеціалізованій службі первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулася робоча нарада на чолі з директором установи Вікторією КУЗНЄЦОВОЮ.

В ході наради обговорювалися питання щодо дотримання Державних стандартів соціальних послуг, зокрема соціального супроводу та консультування. Окремо зупинилися на складанні індивідуального плану надання соціальної послуги соціального супроводу.

Вікторія КУЗНЄЦОВА неодноразово звернула увагу присутніх, що індивідуальний план є основою для надання соціальної послуги та ґрунтується на результатах оцінки потреб отримувача соціальної послуги.Фото без опису

Учасники активно ділилися думками та досвідом щодо визначення рівня складних життєвих обставин отримувача соціальної послуги та оцінки його індивідуальних потреб.

Проведення таких нарад забезпечує підвищення професійного рівня фахівців з питань надання соціальних послуг та ведення документації згідно з вимогами Державних стандартів.